Dernek Yönetim Kurulu

 • Erol ARSLAN

  Yönetim Kurulu Başkanı

  1962 yılında Bolu’da doğdu. Evli ve 2 çocuk babası olan Erol ARSLAN; 1978 yılından beri oto yedek parça satış ve oto bakım onarım servisi sektöründe faaliyet göstermektedir. 2014 yılından bu yana dernek yönetiminde görev yapmaktadır.

 • Erol ÖZAK

  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  1963 yılında Bolu’da doğdu. Evli ve 3 çocuk babası olan Erol ÖZAK; 1987 yılından berioto elektrik, oto yedek parça, akü, takograf, lpg dönüşüm sistemleri, mekanik bakım onarım ve kurtarıcı hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir. 2007-2009 yılları arasında Sanayi Site Yönetim Başkanlığı görevini yürüttü 2020 yılında yapılan olağan genel kurulu neticesinde dernek yönetim kurulunda yer aldı.

 • Metin YAMAN

  Yönetim Kurulu Üyesi – Muhasip

  1962 yılında Bolu-Gerede’de doğdu. Evli ve 5 çocuk babası olan Metin YAMAN; 1974 yılından beri Bolu Sanayi Sitesinde çalışmakta olup, 1993 yılından bu yana kendi kurmuş olduğu iş yerinde hidrolik hortum pnomatik hava sistemleri satışı sektöründe faaliyet göstermektedir. 2020 yılında yapılan dernek olağan genel kurulu neticesinde dernek muhasibi olarak yönetim kurulunda yer aldı.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizimle her konu hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Rule yielding him fruit fill. Stars our creeping seas fill beast yielding void life signs day image. From together from creepeth you’re subdue very abundantly moveth his sixth fly their.

consulting_placeholder
Amanda Seyfried
Founder & CEO, Arcade Systems